Zin in een leuk Kaartspel!

Iets wat weinig mensen van mij weten is dat ik met vlagen een verslaving heb met het spelen van een kaartspel. Het is een dubbelpatience spel voor 1 speler, een spel met met twee pakjes kaarten. Het is een uitdagende versie, die vaker niet uitkomt, dan wel.

Het kaartspel is voor mij een spelende meditatie geworden, waarbij ik mijn heldere geest train. Als ik er met lage energie instap, dan spiegelt het spel mij dit direct terug. Wanneer ik scherper van geest ben, dieper ga ademen, meer mijn lijf in beweging heb gebracht, dan ervaar ik dat het spel veel meer stroomt en deze energieke intentie neem ik mijn dag in.

Uiteraard hoef je voor meer energie niet persé een kaartspel te spelen, maar dit is voor mij een leuk element, puur omdat ik van spelletjes houd!

Ik heb voor fun pakjes speelkaarten laten drukken met mijn logo erop en heb deze actie in de zomer van 2023 de wereld in geslingerd. De pakjes kaarten met logo zijn, op een paar na, verkocht.

Mocht je interesse hebben in de spelregels? Stuur me even een mail jessica@insidewisdom.nl, dan stuur ik je de links met de video’s toe.

Wat je dan krijgt?

  • de spelregels van een (uitdagend) dubbelpatience spel met een persoonlijke instructie video
  • de spelregels van een ander (makkelijk) dubbelpatience spel met een persoonlijke instructie video, als je deze eenmaal door hebt, dan kun je deze altijd uitspelen (daarna speel je deze wsl dan ook niet meer zo vaak hahaha)
  • de spelregels van een dubbelpatience spel voor 2 spelers, waarbij ik en onze dochter het spel samen spelen met video

Side note: leuke bijkomstigheid is dat op de speelkaarten, naast mijn logo, ook een vliegende flamingo is afgebeeld, de symboliek van deze vogel is: een flamingo staat symbool voor plezier in je leven hebben, voor een sociaal leven en het verkeren in gezelschap van anderen. De flamingo staat – niet geheel verrassend – ook voor evenwicht en balans.

Op de hoogte blijven?